Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»

21 серпня 2017 р. м. Харків

Відкриття меморіальної дошки генеральному директору КП «Харківводоканал» (2011 - 2016 рр.), професору, заслуженому працівнику сфери послуг України Івану Васильовичу Корінько відбулося 21 серпня в його день народження. Меморіальну дошку було розміщено на будівлі по проспекту Ювілейному, 28-А.

Автором меморіальної дошки став харківський скульптор Олександр Рідний.

У заході взяли участь заступник Харківського міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Руденко, генеральний директор КП «Харківводоканал» Віталій Панов, директор Департаменту житлово-комунального господарства, розвитку та інфраструктури ХОДА Сергій Магдісюк, почесний громадянин міста Харкова Михайло Пилипчук, Президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Юрій Жерліцин, Почесний Президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Олександр Попов, головний редактор журналу "Водопостачання та водовідведення" Олег Мудрий, заступники Харківського міського голови, директори департаментів Харківської міської ради, голови районних адміністрацій, депутати Харківської міської ради, представники КП «Харківводоканал», співробітники комплексів «Харківводопостачання» і «Харківводовідведення», родичі, друзі, які поклали квіти до меморіальної дошки.

Як зазначив заступник Харківського міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Руденко, Іван Корінько вніс неоціненний вклад в розвиток житлово-комунальної інфраструктури міста.

«Я б хотів висловити подяку всім, хто зібрався в цей день, щоб вшанувати пам'ять Івана Васильовича. Наша задача - це продовжити його справи і починання. Слова нічого не значать без тих справ, які ми повинні продовжувати після його смерті », - зазначив Андрій Руденко.

За словами Генерального директора КП «Харківводоканал» Віталія Панова, Іван Корінько був видатним керівником і професіоналом своєї справи.

«Нам усім дуже не вистачає Івана Васильовича. Бракує його досвіду і знань, його розсудливості. Це людина, яка внесла великий внесок у розвиток міста, науки і житлово-комунального господарства. Дуже символічно, що ми відкриваємо меморіальну дошку напередодні святкування Дня міста і Дня Незалежності і це підкреслює важливість даного заходу», - зазначив Віталій Панов.

«Іван Васильович це людина, яка надзвичайно гармонічно сполучала вірність принципам з об’єктивним поглядом на ситуацію в державі, людина, яка внесла вагомий вклад в розвиток водопровідно-каналізаційного господарства та постійно вела активну наукову діяльність. За ініціативи І.В. Корінько було реалізовано проект, згідно якого 25 фахівців підприємства отримали другу вищу освіту за спеціальність «Водопостачання та водовідведення» на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, а напередодні відкриття меморіальної дошки ці спеціалісти пройшли практичну підготовку на підприємствах ВКГ м. Запоріжжя та Дніпра»,- зазначив Юрій Жерліцин.

Після церемонії відкриття меморіальної дошки відбулася презентація книги «Іван Корінько. Грані життя». Видання - це книга-біографія колишнього Генерального директора КП «Харківводоканал» Івана Васильовича Корінько. Автором виступив Олександр Строков, який особисто його знав.

«Неоціненну допомогу в підготовці даної книги надали соратники і колеги Івана Васильовича. Вони ознайомили мене з особливостями функціонування потужного КП «Харківводоканал» і допомогли зібрати всю необхідну інформацію для роботи над книгою», - зазначив автор книги Олександр Строков.

http://ukrvodokanal.in.ua/?controller=gallery&action=index

 

Інші новини >>>