Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»
2018-02-15

Відбулася стратегічна сесія, однією з тем якої стало кадрове питання та розробка нової стратегії розвитку навчання кваліфікованих фахівців галузі

У рамках ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення – стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства України», що проходила з 6 по 11 лютого у м. Яремче, відбулася стратегічна сесія, однією з тем якої стало кадрове питання та розробка нової стратегії розвитку навчання кваліфікованих фахівців галузі водопостачання та водовідведення.

Детальніше >>>

2017-12-08

30.11-01.12.2017 у м. Рівне відбулася Міжнародна науково-практична конференція

30 листопада-1 грудня, у м. Рівне відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Моніторинг втрат та витрат питної води у водопровідних системах, досвід боротьби з втратами».

Детальніше >>>

2017-06-01

Міжнародна виставка "Аква-Терм Київ 2017"

Міжнародна виставка "Аква-Терм Київ 2017"

Детальніше >>>

2016-12-27

XII міжнародна науково-практична конференція "РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЯКІСНЕ ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ - СТРАТЕГІЧНИЙ НАПРЯМОК РОЗВИТКУ ВКГ України"

Організаційний комітет запрошує Вас взяти участь у роботі XII міжнародної науково-практичної конференції «РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЯКІСНЕ ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ - СТРАТЕГІЧНИЙ НАПРЯМОК РОЗВИТКУ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ», яка проходитиме в Україні в м. Яремче 07-12 лютого 2017 року.

Детальніше >>>

2016-12-11

ІІІ Міжнародна конференція «Водокористування: технології, споруди, менеджмент»

 Минулого тижня в Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулась IIІ Міжнародна наукова-практична конференція «Водокористування: технології, споруди, менеджмент». Організатором форуму виступив Київський національний університет будівництва і архітектури, співорганізаторами – Польська Академія Наук, ПАТ АК «Київводоканал». 

Детальніше >>>