Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»

XII міжнародна науково-практична конференція "РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЯКІСНЕ ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ - СТРАТЕГІЧНИЙ НАПРЯМОК РОЗВИТКУ ВКГ України"

Організаційний комітет запрошує Вас взяти участь у роботі XII міжнародної науково-практичної конференції «РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЯКІСНЕ ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ - СТРАТЕГІЧНИЙ НАПРЯМОК РОЗВИТКУ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ», яка проходитиме в Україні в м. Яремче 07-12 лютого 2017 року.

До участі у конференції запрошуються керівники та фахівці підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, відповідальні працівники центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники науково-дослідних установ, навчальних закладів, профільні асоціації та інші об'єднання громадян, представники бізнесу України і зарубіжних країн.

Під час роботи конференції проводитиметься традиційна галузева виставка технологій та обладнання, де Ви зможете ознайомитись з новітніми розробками та технологіями фірм експонентів, учасників конфе-ренції, обмінятися досвідом роботи, встановити ділові взаємовигідні контакти, обговорити нагальні проблеми галузі та шляхи їх вирішення як у формальній, так і в неформальній обстановці.

У рамках конференції буде проведено чергову зустріч лідерів національних водопровідних асоціацій Європи з метою пошуку оптимальної моделі розвитку ВКГ України, будуть працювати тематичні панелі за участю кращих вітчизняних та зарубіжних експертів галузі.

Особливістю цієї конференції є проведення спільних заходів з Асоціацією міст України та Клубом мерів, обговорення проектів транскордонного співробітництва, розширення співпраці з потенційними інвесторами. Очікуємо нових учасників з Дунайського водного партнерства та країн Балтії.

До участі в роботі запрошуються представники Мінрегіону, Мінприроди, Національного регулятора, громадських об'єднань.

Конференція розпочнеться 08 лютого 2017 року о 10:00 в конференц залі готелю ОК «Карпати».

Місце проведення конференції: Івано-Франківська область, м. Яремче, вул. І.Петраша, 30, готель ОК «Карпати».

Програма заходів та більш докладна інформація будуть надіслані додатково.

 

З повагою, Оргкомітет.

Контакти: Тел: +38 (067) 383-44-17, E-mail: pro100j@ukr.net

Тел: +38 (063) 030-55-87, E-mail: oleg_mudriy@ukr.net

Запрошення українською мовою​

Приглашение на русском языке

Invitation in English

Заявка українською мовою

Application in English

 

                                              

          

Інші новини >>>