Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»

Шановні учасники будьте уважними!

За інформацією КП «Тернопільводоканал» між ними та ПП «Техноплюс-Кіровоград» було укладено договір купівлі-продажу, відповідно до умов якого ПП «Техноплюс-Кіровоград», як продавець, зобов'язувалось передати у власність КП «Тернопільводоканал», як покупця, двигун А4-450 630/1500 6кВт.

На виконання умов зазначеного договору КП «Тернопільводоканал» здійснило авансовий платіж за поставку товару. Проте ПП «Техноплюс- Кіровоград» не виконало умов договору та не поставило КП «Тернопільводоканал» обумовлений в договорі двигун.

З метою повернення сплачених коштів КП «Тернопільводоканал» звернулось з позовом до Господарського суду Кіровоградської області, за результатами розгляду якого було винесено рішення про стягнення відповідних коштів, а також звернулось до місцевого управління поліції щодо наявності в діях посадових осіб та засновників ПП «Техноплюс-Кіровоград» складу злочину, передбаченого ст. 190 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство).

Також повідомляємо, що в липні 2015 року засновником та директором ПП «Техноплюс-Кіровоград» Беляєнком Дмитром Васильовичем була створена нова юридична особа — ТОВ «Агропромальянс», сфера діяльності якої перетинається з інтересами підприємств ВКГ. Так, серед видів економічної діяльності підприємства є, поміж іншими, оптова торгівля та посередництво у торгівлі машинами й устаткуванням; ремонт і технічне обслуговування машин і промислового та електричного устаткування.

 

Інші новини >>>