Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»
2016-12-14

Навчально-практичний семінар на тему: «Цифрове місто: досвід та результати впровадження інформаційних технологій в управлінні міським господарством»

Асоціація "Укрводоканалекологія" взяла участь у Навчально-практичному семінарі на тему: «Цифрове місто: досвід та результати впровадження інформаційних технологій в управлінні міським господарством», який пройшов 14 грудня 2016 року в бізнес-центрі «Кристал». Огранізаторами заходу виступив ВГО Клуб Мерів. 

Детальніше >>>

2016-11-07

Учасники Другого циклу Проекту DWA “Бенчмаркінг” прийняли участь у навчальному семінарі у Баварії

З 23 по 29 жовтня 2016 року представники підприємств, що приймають участь у ІІ циклі Проекту DWP “Бенчмаркінг”, за підтримки Danube Water Program (Дунайської Водної Асоціації) та Міністерства охорони навколишнього середовища та захисту прав споживачів Баварії відвідали Німеччину в рамках семінару «Водопостачання та водовідведення: досвід, новітні технології та регулююче законодавство».

Детальніше >>>

2016-10-23

Міста допомагають стимулювати сталий розвиток

Конференція, що відбулася в м. Київ, Україна, 20-21 жовтня 2016 року носила назву «Міста як рушійна сила сталого розвитку в Україні». Регіональний екологічний центр країн Центральної та Східної Європи (РЕЦ), організував змістовний і надихаючий захід, який зібрав понад 100 представників зацікавлених сторін, серед яких керівники держаних та місцевих органів влади, громадянського суспільства, комунальних підприємств, екологічно відповідальних галузей промисловості та міжнародних фінансових науково-дослідних інститутів.

Детальніше >>>

2016-10-12

7 жовтня, у Львові відбувся ІІ Міжнародний ЕКО-форум "Вода і енергія"

Захід присвячений інноваціям  у сфері водопідготовки, очищенню стічних вод і обробки осаду. Форум проводився за участю Львівської міської ради та Асоціації підприємств  водопровідно-каналізаційного господарств. 

Детальніше >>>

2016-08-19

Ювілейна виставка IFAT(Міжнародана виставка технологій очищення стічних вод) у Мюнхені

Укрводоканалекологія та керівники комунальних підприємств України за запрошенням Німецької Водної Асоціації (GWP) та ВІЛО УКРАЇНА відвідали ювілейну виставку IFAT у Мюнхені.  

Детальніше >>>