Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»

Засідання Ради асоціації

5 вересня 2017 року під час проведення засідання Ради Асоціації «Укрводоканалекологія» було прийнято рішення об’єднати зусилля усіх громадських організацій, що працюють у галузі водопостачання та водовідведення. У зв’язку з цим до складу Асоціації «Укрводоканалекологія» увійшла Громадська спілка «Рада директорів водоканалів України». На посаду віце-Президента оновленої Асоціації «Укрводоканалекології» одноголосно було обрано Дмитра Новицького, голову правління - генерального директора ПрАТ «Київводоканал».

Одночасно було прийнято рішення змінити формат роботи Асоціації, орієнтуючись на більш тісну співпрацю з Міністерством регіонального розвитку, НКРЕКП, органами державної влади, органами державного самоврядування, а також міжнародними організаціями та інституціями.

Основними напрямками роботи було визначено нормативно-правову діяльність та законотворчість, роботу з міжнародного співробітництва, особливо з євроінтеграції, більш активну публічну та інформаційну діяльність, в тому числі і між водоканалами України, а також навчання та підготовку кадрів для галузі. 

Інші новини >>>