Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»

Співпраця з Світовим банком

23 листопада 2017 року відбулася робоча зустріч делегації Світового банку та Президента Асоціації «Укрводоканалекології» Дмитра Новицького. Головний спеціаліст з водопостачання та водовідведення Світового банку Сана Агха Аль Німер та представники Місії позитивно оцінили зміни, що відбулися у структурі Асоціації, відзначили динаміку дій, націлених на підвищення якості та надійності водокористування, в тому числі прийняття Технічного завдання для написання Стратегії розвитку галузі водопостачання та водовідведення.

Під час зустрічі було обговорено кроки для подальшої співпраці між Асоціацією «Укрводоканалекологія» та Світовим банком, в рамках якої було запропоновано долучитися до проекту Розвитку міської інфраструктури та подати до розгляду пропозиції щодо проектів, які можуть бути реалізовані за кредитні кошти.

Повідомляємо, що 12 підприємств з 11 міст України, серед яких Київ, Харків, Кропивницький, Житомир, Краматорськ та інші, вже є учасниками другого проекту Розвитку міської інфраструктури. 

Інші новини >>>