Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»
2017-04-19

Матеріали ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції у м. Яремче

Завершилася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція “Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення – стратегічний напрямок розвиткуводопровідно-каналізаційного господарства України”, яка тривала з 07 по 12 лютого 2017 року у м.Яремче, Івано-Франківської обл., Захід проведено з метою сприяння реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, розвитку ринку комунальних послуг та підвищення їх якості, поширення передового досвіду, удосконалення системи управління та регулювання у цій сфері.

 

Детальніше >>>

2016-12-12

Матеріали Науково-практичної конференції "Модернізація ЖКГ - основа забезпечення належного рівня якості життя та сталого розвитку громад"

"Це стосується кожного" - під таким гаслом 7-9 вересня пройшла науково-практична конференція "Модернізація ЖКГ - основа забезпечення належного рівня якості життя та сталого розвитку громад" та ІІ Міжнародна спеціалізована виставка "ВОДА ТЕПЛО БУДИНОК", організована профільними асоціаціями міст України, "Укрводоканалекологія", "Укртеплокомуненерго" та управителів житла.

Детальніше >>>

2016-12-12

Презентації та доповіді Наради «Модернізація підприємств в умовах реформи водопровідно-каналізаційного господарства. Шляхи вирішення»

1-2 грудня відбулася всеукраїнська нарада «Модернізація підприємств в умовах реформи водопровідно-каналізаційного господарства. Шляхи вирішення». Метою заходу є сприяння реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, розвитку ринку комунальних послуг та підвищення їх якості.

Детальніше >>>

2016-12-11

Презентації та доповіді XIV Міжнародного водного форуму «AQUA UKRAINE - 2016

8-10 листопада 2016 року в Міжнародному виставковому центрі відбувся XIV Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE - 2016». Традиційно Форум пройшов за Розпорядженням Кабінету Міністрів України у складі спеціалізованої виставки і низки науково - практичних конференцій, семінарів, круглих столів та інших заходів.

Детальніше >>>

2015-08-01

Виробничо - практичний журнал "Водопостачання та водовідведення"

Виробничо-практичний журнал "Водопостачання та водовідведення" почав своє існування в травні 2008 року. Метою цього видання є інформаційно-практична підтримка фахівців, що ведуть свою діяльність в сфері водопостачання, водовідведення, суміжних та пов'язаних з ними галузями, висвітлення проблем водопровідно-каналізаційного господарства України, і шляхи їх подолання, розгляд всього спектру питань, які існують сьогодні в області, уявлення в ньому реального досвіду провідних компаній, інформаційний обмін, порівняльний аналіз показників галузевих підприємств, проведення моніторингу, впровадження нових технологій і альтернативних розробок у сфері водопостачання, водопідготовки та водовідведення, освітлення окремих питань і проблем галузі.

 

Детальніше >>>