Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»

Презентації та доповіді XIV Міжнародного водного форуму «AQUA UKRAINE - 2016

Презентації та доповіді XIV Міжнародного водного форуму «AQUA UKRAINE - 2016

 

8-10 листопада 2016 року в Міжнародному виставковому центрі відбувся XIV Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE - 2016». Традиційно Форум пройшов за Розпорядженням Кабінету Міністрів України у складі спеціалізованої виставки і низки науково - практичних конференцій, семінарів, круглих столів та інших заходів.
Організатор:
- ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
За підтримки:
- Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
- Міністерства екології та природних ресурсів України
- Державного агентство водних ресурсів України
- Messe Berlin GmbH
- Асоціації «Питна вода України»

В урочистій церемонії з нагоди відкриття Форуму взяли участь:
Кругляк Едуард Борисович – Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України, Голова Оргкомітету з підготовки та проведення XII Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово - комунального господарства» та Міжнародних спеціалізованих виставок «AQUA UKRAINE», «КомунТех», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «ЄвроБудЕкспо»
Вакараш Віктор Михайлович - Заступник Міністра екології та природних ресурсів України – керівник апарату
Гвозденко Павло Валерійович - В.о. Голови Державного агентства водних ресурсів України
Хіврич Юрій Єгорович – Президент Асоціації «Питна вода України»
Ткаченко Анатолій Вікторович – Генеральний директор ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
- інші офіційні особи.

Після привітальних слів почесні гості ознайомилися з обладнанням для водогосподарської галузі, натурними зразками техніки для сфери житлово - комунального господарства, будівельної індустрії, енерго- та ресурсозбереження. На виставці AQUA UKRAINE, яка є суттєвою складовою комплексного заходу, цього року була представлена продукція 106 підприємств.

Беззаперечний лідер водної галузі, багаторічний експонент виставки – компанія «ВІЛО УКРАЇНА» (Україна, Київська область) презентували останні розробки концерну WILO SE: високоефективний моноблочний насос преміум класу Wilo-Stratos GIGA B, універсальну збірну шахту для водовідведення Wilo-Port 600 та багатоступеневий відцентровий насос для водопостачання, зрошення та поливу і використання дощової води WILO-HiMulti 3.

Постійний учасник виставки – ТОВ «Імест-Плюс» (Україна, м. Київ) щорічно дивує відвідувачів новинками та розширенням асортименту продукції. Цьогоріч компанія вперше в Україні представила комбіновану установку високого тиску та вакууму ROM SmartCombi. Пристрій призначений для прочищення/очищення побутових комунікацій та міських каналізацій.

Неможливо не відмітити гучний вихід на український ринок учасника виставки - компанії «KUNTZE INSTRUMENTS GMBH» (Німеччина), відомої як найбільший виробник аналітичного обладнання в Європі. Компанія постійно інвестує в розвиток нових технологій аналізу води та розширює мережу своїх представництв по всьому світу. 
Перелік учасників

В рамках ділової програми XII Міжнародного Конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово - комунального господарства - 2016» були розглянуті нагальні питання щодо нормативно - правового забезпечення водної галузі та фінансового стану підприємств водопровідно - каналізаційного господарства, основ регулювання системи тарифоутворення, шляхів вирішення проблем забезпечення питною водою в сільській місцевості, тощо. В рамках заходу було презентовано проект «ZAK УКРАЇНА. Ефективний аналіз очисних споруд в Україні» (керівник проекту - Вейгарт Стефан, Дреберіс GmbH, Технічний університет м. Дрезден, Німеччина). Проект має на меті сприяння захисту водойм та ефективного використання ресурсів під час очищення стічних вод в Україні, перевірку стану очисних споруд та вивчення можливості застосування методу «ZAK», обґрунтування потреб в електроенергії, які необхідні для оптимізації показників.

Щорічна науково-практична конференція «Вода і довкілля» (організатори: Міністерства екології та природних ресурсів України, Державне агентство водних ресурсів України, ГВП-Україна), що доповнює Форум з моменту його існування, була присвячена питанням врегулювання державної політики у сфері охорони вод та раціонального використання водних ресурсів в контексті міжнародних зобов’язань та євроінтеграції, а також впровадження Національних цілей по Протоколу про воду та здоров’я на національному рівні. 
Програма докладніше

За традицією, активну участь у роботі Форуму прийняв АК ПАТ «Київводоканал». На відкритому майданчику експозиції відбулося «Шоу Екскаваторів». Цього року водії - віртуози представили нову програму заходу. За допомогою великогабаритної техніки представники водоканалу грали в боулінг, забивали цвяхи, переносили відра з водою, відкривали пляшки ковшем і як зазвичай, дивували і радували глядачів.

Одночасне проведення Міжнародних спеціалізованих виставок взаємодоповнюючих тематик («КомунТех»/»ДорТехЕкспо», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «ЄвроБудЕкспо», «Екологія підприємства»), що вже стало традиційним, надало можливість фахівцям отримати повну інформацію про сучасний стан економіки і тенденції його розвитку, налагодити контакти із партнерами, порівняти і об'єктивно оцінити ринкові пропозиції.

Загальна площа виставкового проекту склала близько 16 000 кв.м, зібравши під дахом Міжнародного виставкового центру 362 підприємства - учасника. Спільно з комплексом даних галузевих виставок пройшла Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості». Виставки відвідало понад 12 000 спеціалістів, серед яких керівний та інженерний склад водоканалів, підприємств ЖКГ, проектних, монтажних, будівельних організацій, басейнових управлінь, підприємств харчової, фармацевтичної, хімічної та нафтохімічної, гірничовидобувальної, енергетичної, металургійної та машинобудівної галузей, проектних і науково - дослідних організацій та ін.

Інші новини >>>