Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»

Презентації та доповіді Наради «Модернізація підприємств в умовах реформи водопровідно-каналізаційного господарства. Шляхи вирішення»

Презентації та доповіді Наради «Модернізація підприємств в умовах реформи водопровідно-каналізаційного господарства. Шляхи вирішення»

 

1-2 грудня відбулася всеукраїнська нарада «Модернізація підприємств в умовах реформи водопровідно-каналізаційного господарства. Шляхи вирішення». Метою заходу є сприяння реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, розвитку ринку комунальних послуг та підвищення їх якості.

 роботі наради взяли участь понад 160 учасників. На заході були присутні депутат Верховної Ради України, заступник голови Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства АЛЬОНА БАБАК, заступник директора Департаменту економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону ДМИТРО ПЕТРУНІН, директор Департамену із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення НКРЕКП АРТЕМ ЧУМАК, Голова Сумської ОДА МИКОЛА КЛОЧКО, міський голова м. Суми ОЛЕКСАНДР ЛИСЕНКО, керівники підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України, представники науково-дослідних інститутів та виробничих підприємств, вітчизняні та зарубіжні експерти галузі.

Впевнено можна сказати, що вода – це життя. І саме тому ваша робота є такою важливою для людей. Рівень форуму просто вражає. До нашого міста з’їхались представники всіх водоканалів України. І не даремно, адже сьогодні КП «Міськводоканал» є одним із передових в країні – і це без перебільшень. Тож хочу подякувати керівництву підприємства та його працівникам за щоденну роботу, спрямовану на збереження, розвиток та модернізацію водопровідного господарства», – зазначив у вітальному слові Олександр Лисенко.

Всеукраїнська нарада проводилась за ініціативи Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» та КП «Міськводоканал» з нагоди чергової річниці утворення територіального відділення Асоціації «Північ», яке очолює директор сумського водоканалу Анатолій САГАЧ.

У ході наради були визначені ключові економічні проблеми, які критично позначаються на можливості стабільного та якісного надання послуг з водопостачання та водовідведення, було акцентовано увагу на процесі удосконалення нормативно-правового забезпечення у сфері питного водопостачання та водовідведення, а також створення належних умов для інвестування у розвиток галузі.

У рамках заходів відбулася тематична виставка сучасного обладнання та технологій. Також учасники наради відвідали об’єкти КП «Міськводоканал» СМР, АТ «Сумський завод «Насосенергомаш», АТ «НВАТ ВНДІкомпресормаш».

Інші новини >>>