Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»
2018-03-16

Вітаємо з професійним святом – днем працівника житлово-комунального господарства!

Від щирого серця бажаємо вам злагодженої, безперебійної та безаварійної роботи, нових трудових досягнень та БІЛЬШЕ ВДЯЧНИХ СЛІВ!

Детальніше >>>

2018-02-26

Турнір з міні-футболу 2018

За перемогу у турнірі, який пройде 27 та 28 квітня у м. Кременчук, будуть змагатися 16 команд.

Детальніше >>>

2018-02-15

Відбулася стратегічна сесія, однією з тем якої стало кадрове питання та розробка нової стратегії розвитку навчання кваліфікованих фахівців галузі

У рамках ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення – стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства України», що проходила з 6 по 11 лютого у м. Яремче, відбулася стратегічна сесія, однією з тем якої стало кадрове питання та розробка нової стратегії розвитку навчання кваліфікованих фахівців галузі водопостачання та водовідведення.

Детальніше >>>

2018-01-29

Підписано Меморандум між Міністерством регіонального розвитку та Асоціацією водоканалів України

29 січня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством регіонального розвитку та Асоціацією працівників водопровідно-каналізаційного господарства України «Укрводоканалекологія».

Детальніше >>>

2017-12-08

Дмитро Новицький звернувся до уряду України з проханням узгодити графік розрахунків

Президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Дмитро Новицький звернувся до Прем’єр-міністра України пана Гройсмана Володимира Борисовича з проханням посприяти узгодженню найближчим часом з Мінфіном графіку проведення розрахунків по поточному ПДВ згідно оформлених протоколів на суму біля 100 млн.гривень.

Детальніше >>>