Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»

Міжнародна спеціалізована виставка WASSER BERLIN INTERNATIONAL 2017.

Звіт

про відрядження президента Асоціації «Укрводоканалекологія»

на Міжнародну спеціалізовану виставку WASSER BERLIN INTERNATIONAL 2017.

На адресу Асоціації надійшло запрошення від генерального директора German Water Partnership п. Христини фон Лонскі з проханням виступити з презентацією про стан водопровідно-каналізаційного господарства України перед представниками бізнесу-учасниками Німецького Водного Партнерства в рамках вищезгаданого форуму. Крім того з ініціативи німецької сторони було заплановано обговорення співпраці між нашими асоціаціями.

Дане питання було розглянуте на засіданні Ради Асоціації 23 березня 2017 в м. Запоріжжя.

Подорож відбувалася в період з 27 по 31 березня 2017 р.

Під час візиту було проведено:

  1. Презентацію на стенді «GWP», дискусію з учасниками презентації.
  2. Запропоновано представникам бізнесу-учасникам GWP взяти участь у виставці «ВОДА ТЕПЛО БУДИНОК» в рамках Екологічного форуму у Львові 5-6 жовтня 2017р.
  3. Переговори з генеральним директором GWP Христиною фон Лонські про співпрацю між нашими асоціаціями.
  4. Переговори з президентом Європейської Водної Асоціації Каролі Ковачем та генеральним секретарем цієї асоціації Йоханесом Лохаусом про участь в даній асоціації з відтермінуванням сплати членських внесків на 2 роки. В складі цієї асоціації є 24 національні водні асоціації.
  5. Зустріч з президентом DWA Отто Шаафом. В складі даної асоціації налічується близько 14 000 учасників.
  6. Зустріч з президентом Хорватської Водної Асоціації Марою Павеліч. В складі асоціації близько 600 індивідуальних і колективних членів.
  7. Зустріч з президентом «Гданської Фундації Води» і обговорено питання проведення в рамках виставки «ВОДА ТЕПЛО БУДИНОК» українсько-польсько-баварського семінару з питань водовідведення та утилізації осаду стічних вод.
  8. Зустріч з директором департаменту Національного фонду охорони навколишнього середовища та водного господарства Республіки Польща Анною Чижевською про можливість інвестування в модернізацію підприємств ВКГ України, що знаходяться в басейні Західного Бугу та участі фонду в рамках заходу 5-6 жовтня у м. Львові.
  9. Відбулася розмова з директором КП «Львівводоканал» Валентином Вольським з питань організації спільних заходів у М. Львові в жовтні 2017 р.

Інші новини >>>