Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»

14 липня 2017 р. у м. Суми відбувся обласний семінар «Стан водопровідно-каналізаційного господарства Сумської області та шляхи його покращення».

14 липня 2017 р. у м. Суми відбувся обласний семінар «Стан водопровідно-каналізаційного господарства Сумської області та шляхи його покращення». Захід проводився за ініціативи управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу Сумської обласної державної адміністрації. 

У роботі семінару взяли участь керівники водоканалів Сумської області, профільні заступники міських голів, вітчизняні експерти галузі та представники бізнесу. Захід відвідали керівник апарату Сумської ОДА Дмитро Живицький, міський голова м. Суми Олександр Лисенко, начальник обласного управління ЖКГ Сергій Луговий. 

До заходу також долучилась Асоціація «Укрводоканалекологія» в особі директора Шкіня Олександра.

В доповіді Олександра Шкіня особлива увага була приділена змінам в законодавстві та необхідності подальшого вдосконалення нормативної бази для забезпечення економічної стабільності в роботі підприємств. Була акцентована увага на необхідності поглиблення діалогу через профільні асоціації з місцевими органами влади, колегами з суміжних ринків надання послуг (електро-, теплопостачальних підприємств та житлово-експлуатаційних організацій ).

В виступах директорів Сагача Анатолій Григорович КП «Міськводоканал» Сумської міської ради, Міхньова Олександр Миколайович КП «Виробниче управління ВКГ» м. Шостка, Никончука Степана Івановича КВУВКГ м. Глухів, Агаханяна Армена Арамаісовича ПП «Еліпс» ДП «Аква-сервіс», ДП «Сток-сервіс» м.Ромни, Лісненка Івана Васильовича КП «Путивльміськводоканал» були визначені ключові економічні проблеми, які критично позначаються на можливості стабільного та якісного надання послуг з водопостачання та водовідведення, створення належних умов для інвестування у розвиток галузі. Визвало велике занепокоєння прийняття Постанови НКРЕКП Про зміну ліцензійних умов згідно якої підприємства з обслуговуванням населення менше 100 тисяч чоловік повинні затверджувати тарифи на місцевому рівні. Багато питань викликав закон Про комерційний облік. Малі підприємства виголосили, що дуже важко буде запровадити будинковий облік водопостачання.

У рамках заходу відбулася тематична виставка сучасного обладнання та технологій. Учасники семінару, з метою ознайомлення з роботою нової сучасної спецтехніки та лабораторного обладнання відвідали об’єкти КП «Міськводоканал» СМР.

Інші новини >>>