Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»

ХІІІ Український муніципальний форум

Сьогодні, 20 вересня 2017 р., на ХІІІ Українському муніципальному форумі - День енергоефективності. Захід проводиться в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією та Радою голів ОСББ.

Головні теми засідання - проблеми реформування ЖКГ, співпраця ОСББ з органами місцевого самоврядування, енергоефективність у житловому секторі, теплопостачанні, водоканалізаційному господарстві, участь управителів будинків у реалізації програм енергозбереження.

Відкрив роботу Дня енергоефективності та привітав учасників Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.

Перед учасниками Форуму виступили: Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук; Керівник напрямку комунікацій проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України» Юлія Пушко; Президент Громадської організації «Всеукраїнська рада голів ОСББ» Наталія Олійник; Президент Міжгалузевої асоціації «УКРТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» Арсеній Блащук.; директор з міжнародних зв’язків, роботи з громадськими організаціями та проведення заходів Всеукраїнської асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства Асоціація «Укрводоканалекологія» Юрій Жерліцин, який зазначив, що «ресурсозбереження та якісне водозабезпечення – стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства України». Він підкреслив, що підприємства водопровідно-каналізаційного господарства готові впроваджувати і впроваджують енергоефективні заходи. «Але цьому заважає недосконала нормативно-правова база, заполітизована та недосканала тарифна політика, а також відсутність працюючих механізмів для залучення інвестицій та кредитування», – зазначив Юрій Жерліцин.

Інші новини >>>