Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»

ІІІ Міжнародний Львівський екофорум "Вода та енергія"

ІII-й Міжнародний Екологічний Форум ВОДА & ЕНЕРГІЯ

 

Еко Форум Вода та Енергія є одним з найактуальніших та найвпливовіших заходів в Україні у сфері водопідготовки, впровадження інноваційних технологій та досвіду виробництва енергії з відновних джерел. Створений як професійна платформа для діалогу між політикою, бізнесом, наукою та суспільством з метою напрацювання стратегії захисту водного середовища, популяризації можливостей збереження водних та енергетичних ресурсів, сприяння впровадженню інноваційних технологій у водному та енергетичному секторах національної економіки.

Відбудеться 5-6 жовтня 2017 року у місті Львові на стадіоні Арена-Львів під патронатом Міністерства екології та природних ресурсів України, за участю Асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія».

У заході візьмуть участь органи місцевого самоврядування, міжнародні та українські експерти у галузі водопровідно-каналізаційного господарства, представники міжнародних фінансових установ, постачальники новітніх екотехнологій, науковці, громадські організації. До Ділової Програми Форуму залучені не лише експерти галузі та бізнес-кола. Цьогоріч захід відкритий для максимальної кількості відвідувачів з метою якнайширшого розголосу питань екологічної безпеки питної води та промислової екології у суспільстві.

Програма заходу включає найактуальніші теми для обговорення, ключовими з яких є реформи в екологічному законодавстві, комерційний облік, стимулююче тарифоутворення, поводження з відходами та перетворення їх на енергію.

В межах заходу відбудеться спеціалізована Виставка, на яку запрошуються підприємства та компанії, виробники й постачальники обладнання та устаткування для очищення природних і стічних вод, засоби автоматизації технологічних процесів, економії енергоресурсів, транспортування води, новітніх «зелених» рішень.

Цільова аудиторія 

  • Муніципальні та державні органи влади
  • Міжнародні та українські фінансові установи
  • Підприємства водопровідно-каналізаційного господарства
  • Підприємства легкої та харчової промисловості
  • Виробники обладнання та інноваційних технологій
  • Інженерні й будівельні компанії
  • Науковці, екологи, гідрологи
  • Студентська спільнота
  • Громадські організації та активні громадські діячі

 

Контакти:

Сайт Екофоруму www.eco-forum-lviv.com.ua

 

 

Інші новини >>>