Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»

05-06 жовтня 2017 р. м. Львів

05-06 жовтня 2017 р. у м. Львів відбувся ІІІ міжнародний ЕкоФорум за участі Львівської міської ради та Української Асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія».

У заході взяли участь органи місцевого самоврядування, міжнародні та українські експерти у галузі водопровідно-каналізаційного господарства, представники міжнародних фінансових установ, постачальники новітніх екотехнологій, науковці, громадські організації. Програма заходу включала найактуальніші теми для обговорення, ключовими з яких є реформи в екологічному законодавстві, комерційний облік, стимулююче тарифоутворення, поводження з відходами та перетворення їх на енергію.

В рамках заходу відбулася ІІІ Міжнародна Спеціалізована Виставка «Вода Тепло Будинок», на яку запрошуються підприємства та компанії, виробники й постачальники обладнання та устаткування для очищення природних і стічних вод, засоби автоматизації технологічних процесів, економії енергоресурсів, транспортування води, новітніх «зелених» рішень.

Під час проведення заходу відбулись традиційні змагання зварників пластмас серед водоканалів України. За звання найкращого цьогоріч зійшлась трійка найкращих. Свої команди представили водоканали ЛМКП "Львівводоканал", МКП "Хмельницькводоканал" та КП "Тернопільводоканал".

Перемогу здобула команда КП "Тернопільводоканал". Майстер відділу водопровідно-каналізаційних мереж Руслан Бойчук та слюсар Володимир Дольний вразили судів своєю високопрофесійністю та майстерністю.

https://www.youtube.com/watch?v=WYHvh2-pym0&sns=fb

https://www.youtube.com/watch?v=x21R7hkhXoc

 

Інші новини >>>