Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»

30.11-01.12.2017 у м. Рівне відбулася Міжнародна науково-практична конференція

30 листопада-1 грудня, у м. Рівне відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Моніторинг втрат та витрат питної води у водопровідних системах, досвід боротьби з втратами».

Організаторами заходу виступили РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал", Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» та Національний університет водного господарства та природокористування за підтримки Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної ради, Рівненської міської ради.

У роботі конференції взяли участь представники органів місцевого самоврядування - міський голова м. Рівне Володимир Хомко, перший заступник голови Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук, заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Ундір.

У конференції взяли участь представники з понад 25 підприємств водопровідно-каналізаційних господарств України, бізнесу, науковці. Також захід відвідали гості із Білорусі та Словаччини.

1 грудня, учасники конференції мали можливість відвідати водопровідну насосну станцію «Новий Двір», побачити як працює каналізаційна насосна станція та водопровідна насосна станція ЖК «СПЕКТРУМ», відвідати завод біологічної очистки стічних вод «Біотал». А наприкінці побачили як працює диспетчерська служба «Рівнеоблводоканалу» і сервісний центр «GRUNDFOS».

Підсумовуючи роботу двох днів конференції директор української Асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» Юрій Жерліцин наголосив, що конференція не випадково відбулася у Рівному:

— «Рівнеоблводоканал» – це прекрасне підприємство, яке постійно розвивається і вдосконалюється та постійно впроваджує інноваційні рішення в роботі підприємства. Приїжджаєш в Рівне і відчуваєш, що працює одна команда, яка постійно удосконалюється. Захід відбувся на найвищому рівні і він обов’язково повинен стати традиційним. 

    

    

  

 

 

Інші новини >>>