Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»

Дмитро Новицький звернувся до уряду України з проханням узгодити графік розрахунків

Президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Дмитро Новицький звернувся до Прем’єр-міністра України пана Гройсмана Володимира Борисовича з проханням посприяти узгодженню найближчим часом з Мінфіном графіку проведення розрахунків по поточному ПДВ згідно оформлених протоколів на суму біля 100 млн.гривень.

Підводячи підсумки листопада 2017 року ми розуміємо необхідність внесення до проекту Закону України «Про Державного бюджету України на 2018 рік» змін стосовно виділення субвенцій з різниці в тарифах, які не будуть використані в 2017 році. Вказані субвенції доцільно направити  на енергозберігаючі заходи, встановлення будинкових лічильників, зменшення втрат води шляхом відпрацювання механізму їх використання у відповідній Постанові Уряду, про що теж зазначалось у зверненні.

«Ініціювати вимогу перед НКРЕКП по встановленню алгоритму розподілу оплати за спожиту електроенергію перед Оптовим ринком згідно вимог Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії» - це нагальна потреба сьогодення» - повідомив пан Новицький.

Несвоєчасне встановлення тарифів, затримка у відшкодування пільг та субсидій, а особливо штучно створені перепони по отриманню з Державного бюджету субвенцій з різниці в тарифах, поставило ряд підприємств на межу банкрутства.

Маємо надію, що підприємства водопровідно-каналізаційного господарства вдало закінчать 2017 бюджетний рік.

Інші новини >>>