Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»
2015-06-30

КУЯЛЬНИК / ІСТОРІЯ ПОРЯТУНКУ

Автор: Катерина Комолова

За 5 км. від південної Пальміри – міста Одеси – розташувався куточок унікальної природи, яка хоча й постраждала від людського впливу, все одно продовжує боротися за своє існування. Куяльницький лиман відмежувався від Чорного моря ще у XIV столітті. Старожили й досі називають його Андріївським на честь Ераста Степановича Андрієвського, який у першій половині XIX століття побудував на березі лікарню. До цього кілька століть лиман славився своєю сіллю. Лікування сіллю, грязями і сонцем Андрієвський вважав найкращим лікуванням. "In sale salus" – повторював Ераст Степанович, – у солі здоров'я.

Детальніше >>>

2015-06-18

Запаси питної води зменшуються у всьому світі, ситуація критична, - НАСА

Більше половини найбільших світових аквіферів (водносних горизонтів) виснажуються тривожними темпами, свідчать дані з супутників НАСА. Так, 21 з 37 найбільших світових водоносних шарів від Індії та Китаю до США і Франції вже пройшли так званий момент корінного перелому. Це означає, що ці пласти не встигають відновлювати запаси води, які витрачаються. На думку дослідників, йдеться про довгострокову проблему, яка може погіршуватися.

Детальніше >>>

2015-06-10

Загроза екокатастрофи на Харківщині: річка-притока Сіверського Донця побіліла

На Харківщині локальна екологічна катастрофа загрожує перерости у масштабну.

Детальніше >>>

2015-06-02

На Закарпатті продовжуть ліквідацію та моніторинг стану забруднення води внаслідок врізки у продуктопровід

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області продовжує контроль за ситуацією, що склалася поблизу с. Тихий, Великоберезнянського району внаслідок розгерметизації відводу від несанкціонованої врізки в продуктопровід ДП “Прикарпатзахідтранс”.

Детальніше >>>

2015-05-14

На Рівненщині виявлено катастрофічне забруднення річкової води

У річці Іква, що на Дубенщині, виявлено забруднення води органічними речовинами. Так, 29 квітня цього року, в річці Іква на території Берегівської сільської ради виявлено мор риби загальною вагою 280 кг., яку відправлено на утилізацію. 

Детальніше >>>