Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»
2016-04-11

За кошти Світового банку закуплено потужну спецтехніку

Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» провело тендер на закупівлю спеціальної техніки.

Детальніше >>>

2015-07-29

Екологічне ноу-хау на «БІЛОЦЕРКІВВОДА»

На початку літа  водоканал ввів допоміжну ступінь очистки стічних вод на біологічних ставках – рослину ейхорнія (водний гіацинт). ЇЇ працівники водоканалу  придбали та висадили на біологічних ставках.

Ця зовні ніжна рослина є очисними спорудами в мініатюрі по переробці високо- і низькомолекулярних продуктів. Посилює  процеси нітріфікації, мінералізації нафтопродуктів, руйнує і знешкоджує багато токсинів.

Детальніше >>>

2015-05-01

29 квітня 2015р. в автотранспортний цех КП «Івано-Франківськ-водоекотехпром» поставлено нову техніку.

29 квітня 2015р. в автотранспортний цех КП «Івано-Франківськ-водоекотехпром» поставлено нову техніку: 2 мобільні зварювальні агрегати для металевих труб, а вже сьогодні 30 квітня агрегати було підготовлено до запуску в роботу та здійснено навчання щодо їх експлуатації відповідних спеціалістів підприємства. Дана техніка призначена для живлення одного або двох постів при ручному і дуговому зварюванні, різанні і плавленні металів постійним струмом плавкими і неплавкими електродами в польових умовах. Переможець конкурсу №IF/WU/G/26, «Закупівля зварювальних агрегатів», проведеного 9 квітня 2015р. - Публічне акціонерне товариство «НВАТ «ВНДІкомресормаш» (м. Суми).

Детальніше >>>