Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»
2017-01-24

Вітаємо з 60 річчям Романюка Олександра Миколайовича!

Шановний Олександр Миколайович! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх Ваших добрих справах. Нехай же все, чого Ви досягли до цього дня, стане міцною основою для майбутніх звершень: нехай росте Ваша сім'я, блискуче складається кар'єра, життя радує приємними сюрпризами. Нехай вистачить сил та енергії на втілення всього, про що мріялося і чого забажається в майбутньому, а доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

Детальніше >>>

2016-07-18

17 липня святкує свій день народження Жерліцин Юрій Іванович, президент асоціації "Укрводоканалекологія"

Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаемо Вам відмінного здоров'я і бадьорого настрою, щоб всі Ваші бажання і мрії здійснилися. Щоб кожен день був наповненим ідеями, а вдача супроводжувала весь шлях до їх втілення. Нехай у Вашому домі завжди панують мир та злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.

Щиро бажаємо Вам нових вагомих звершень у житті  та  на виробничій ниві.

Детальніше >>>

2016-07-02

Сьогодні святкує свій день народження Дзезик Сергій Сергійович, начальник КП "Чернівціводоканал"

Шановний Сергій Сергійович!

Від усієї душі бажаємо імениннику міцного здоров'я на багато років життя, успіхів, родинного щастя й добробуту, прихильності фортуни та здійснення всіх ваших задумів.Тож нехай кожний ваш день наповнюється найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло.

Детальніше >>>

2016-06-30

Сьогодні святкує свій день народження Козак Олександр Васильович, Керівник відділу маркетингу ТОВ «ТД Євротрубпласт»

Шановний Олександр Васильович!

До всіх вітань, які надійшли на вашу адресу цими днями, прийміть і наші щирі слова поздоровлення!
Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров’я, удачі, справжнього людського щастя. Бажаємо й надалі залишатися таким енергійним і невтомнимнехай здійсняться всі ваші творчі задуми, а гарний настрій додає наснаги на професійній ниві.

Детальніше >>>

2016-06-24

Сьогодні святкує свій день народження Ілик Роман Ігорович, ген. директор ОКВП Дніпро-Кіровоград

Шановний Роман Ігорович!
Від усієї душі вітаємо Васз цим радісним святом! Бажаємо безтурботної, світлої, щасливої долі! Нехай дорога Ваша буде завжди рівною, широкою і гладкою! Нехай у серці живуть світлі і піднесені бажання! Нехай душа народжує прекрасні мрії, а твій розум втілює їх у життя! Бажаємо міцного здоров'я, бадьорого духу, радості! Живіть в мирі та злагоді з тими, хто Вас оточує. Нехай святковий настрій збережеться на довгі-довгі роки!

Детальніше >>>