Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»
2017-04-02

27.03.2017 року на Першому каналі Українського радіо відбувся прямий ефір присвячений безконтрольному скиду стічних вод в Україні.

27.03.2017 року на Першому каналі Українського радіо відбувся прямий ефір присвячений безконтрольному скиду стічних вод в Україні.

Детальніше >>>

2015-07-20

Дощова каналізація в Івано-Франківську потребує правильного фінансування

17 липня, в Івано-Франківську на засіданні громадської ради з контролю за використанням коштів на ремонт доріг йшлося про дощову каналізацію.

«У місті немає єдиного центру з координації утримання і ремонту доріг, - акцентує голова громадської ради Михайло Панчишин. – А зараз йдуть катаклізми… Міська влада зовсім не дивиться до ремонту доріг. Ми пропонували на цей рік два мости відремонтувати. На Галицькій міст в аварійному стані, а його ніхто й не думає ремонтувати. Науково-дослідний інститут розробив проект: міст потрібно не тільки асфальтувати, а й замінити деталі».

Детальніше >>>

2015-06-08

На реконструкцію Бортницької станції аерації Японія виділяє 108 мільярдів єн

По завершенню переговорів Президента України Петра Порошенка та Прем'єр-міністра Японії Сіндзо Абе відбулося підписання протоколу по залученню 108 мільярдів єн, що становить понад 18 мільярдів гривень – такий кредит виділяє уряд Японії на реконструкцію Бортницької станції аерації.

Детальніше >>>

2015-06-03

Післядощові наслідки

станнім часом "Черкасиводоканал" отримує безліч запитань щодо доцільності приймання зливових (післядощових) вод у фекальну каналізацію міста. Особливо гостро проблема постала після нещодавньої негоди, коли внаслідок надмірних дощів місто заполонила "велика вода". Як для містян, так і для комунальних служб це стало випробуванням. Однак, "Водоканал", виконавши свою роботу із відкачування зливових вод з "озера Ріца", й досі доводить своє право виконувати такі роботи.

Детальніше >>>

2015-06-02

Бути сучасним каналізаційно очисним спорудам в містах Ужгород, Мукачево, Берегово.

Сьогодні 2 червня 2015 року у місті Мукачево проведена заключна конференція проекту № HUSKROUA/1101/068 «Розвиток захисту навколишнього природного середовища через аналіз стану водоканалів (питної та каналізаційних вод) міст Мукачево та Ужгород, а також розробка програми розвитку наявних систем послуг водопостачання». Місто Берегово на конференції представляли; заступник Берегівського міського голови Ляшко Михайло, начальник управління комунального господарства та благоустрою Міщенко В’ячеслав, директор ТОВ «Водоканал Карпатвіз» Галайда Йосип.

Детальніше >>>