Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»
2017-08-21

ІІІ-я Міжнародна спеціалізована виставка «ВОДА ТЕПЛО БУДИНОК»

ІІІ-я Міжнародна спеціалізована виставка «ВОДА ТЕПЛО БУДИНОК»

Детальніше >>>

2016-03-15

«Незалежна теплоенергетика 2016» Третя національна спеціалізована виставка-форум

Сьогодні актуальними як ніколи для України є зниження споживання природного газу шляхом використання альтернативних джерел тепла та впровадження енергозберігаючих технологій. Виставка-форум «Незалежна теплоенергетика» стала першим спеціалізованим галузевим майданчиком для вирішення цих актуальних питань та викликала високий інтерес у муніципалітетів та житлово-комунальних підприємств. 

Детальніше >>>

2015-08-21

Сьогодні святкує свій день народження Корінько Іван Васильович, ген. директор КП "Харківводоканал"

Шановний Іван Васильович!
Нехай на Вашому життєвому полі сіється і родиться тільки добро. Множиться лише щастя, здоров’я, достаток і благополуччя. Хай роки залишають по собі лише світлі спогади, а майбутнє готує багато-багато щасливих літ, сповнених радістю, добром і надією.

Детальніше >>>

2015-08-06

Планове засідання оргкомітету міжнародної спеціалізованої виставки «ВОДА ТЕПЛО БУДИНОК». Організаційні питання стосовно забудови виставки.

Фахові об’єднання продовжують роботу по підготовці міжнародної спеціалізованої виставки «ВОДА ТЕПЛО БУДИНОК». Відбулось планове засідання оргкомітету, на якому було обговорено організаційні питання стосовно забудови виставки. На данний момент заповненно більше ніж 60% стендів представниками центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, науки, водопостачальних підприємств, бізнесу та виробництва.

Детальніше >>>

2015-07-16

I Міжнародна науково-практична конференції ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ проектування, будова, експлуатація, моніторинг 4-6./11/2015 м. Львів

І міжнародна науково-технічна конференція присвячена актуальним питанням в сфері водопостачання та водовідведення, а також очищенню води, очищенню стічних вод і обробки осаду. Конференція також сприятиме розвитку співпраці між університетами, науково-дослідними інститутами та підприємствами промисловості, а також слугуватиме міжнародній інтеграції науки, освіти і економіки.

Детальніше >>>