Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»
2015-06-13

Кияни нараховуватимуть плату за воду за кількома алгоритмами

Сплачуючи за послуги централізованого холодного водопостачання та водовідведення, які були надані у травні, киянам доведеться розраховувати плату за кількома алгоритмами. Це пов'язано зі зміною тарифів на відповідні послуги з 1 та 12 травня.

Детальніше >>>

2015-06-06

Черкасиводоканал розтлумачує формування нового тарифу

Нещодавно “Черкасиводоканал” повідомляв своїх споживачів про можливе впровадження нового тарифу на послугу централізованого холодного водопостачання і водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових мереж), який буде чинний для мешканців багатоквартирних будинків і включатиме в себе вартість повірки, демонтажу-монтажу і обслуговування квартирних лічильників холодної води.Комунальне підприємство працює лише на принципах прозорості і чесності, тому прес-служба підприємства додатково надала детальні роз’яснення.

Детальніше >>>

2015-04-20

Водоканали пропонують врятувати від відключень електроенергії

Парламентарям пропонують заборонити відключати від електропостачання об’єкти водопостачання та водовідведення. Відповідний законопроект вже зареєстровано у Верховній Раді

Детальніше >>>

2015-04-16

Київ «поставлять на лічильник» усім людом

Через подорожчання ЖКП Київ прискорив темп встановлення загальнобудинкових засобів обліку теплової енергії. Наразі по місту не вистачає до 5 тис. таких лічильників. «Скидатимуться» на них усім людом: і місцева влада, і енергопостачальники, і інвестори.

Детальніше >>>

2015-04-07

В Хмельницькому збільшуються тарифи на житлово-комунальні послуги, в тому числі тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

З 1 травня у Хмельницькому вартість водопостачання буде 4, 25 гривень за 1 кубічний метр(з ПДВ), водовідведення - 4, 13 гривень. До травня місяця тарифи такі: водопостачання 3,84 гривні за 1 кубічний метр,  водовідведення – 4,09.

Детальніше >>>