Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»
2017-08-18

Практична підготовка студентів КП «Харківводоканал»

Практична підготовка студентів КП «Харківводоканал»

Детальніше >>>

2015-06-23

Курси підвищення кваліфікації фахівців лабораторій контролю якості води підприємств ВКГ

На базі Харківського національного університету міського господарства ім. Бекетова О.М. за підтримки Української асоціації підприємств ВКГ «Укрводоканалекологія» в квітні та червні 2015 р. пройшли курси підвищення кваліфікації фахівців лабораторій контролю якості води підприємств ВКГ.

 

Детальніше >>>

2015-06-18

ПОЛТАВСЬКИМ ШКОЛЯРАМ ПРОВЕЛИ ЕКСКУРСІЮ ВОДОЗАБОРОМ №1 КП "ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ"

Екскурсію для школярів, які перебувають у літніх таборах, провели працівники комунального підприємства «Полтававодоканал». Учням розповіли, який шлях долає вода, перш ніж потрапити до наших квартир. В кінці екскурсії, діти пили воду із артезіанської свердловини

Детальніше >>>

2015-06-01

З метою виховання дбайливого ставлення до водних ресурсів КП «Івано-Франківськводоекотехпром» провів навчальний проект у школах

З Днем останнього дзвоника!
З метою виховання дбайливого ставлення до водних ресурсів КП «Івано-Франківськводоекотехпром» провів навчальний проект у школах м. Івано-Франківська. До педагогічного заходу залучились учні молодших класів задля формування у молодого споживача культури раціонального споживання й заощадження питної води та попередження засмічення систем водовідведення. В рамках проекту працівники водоканалу провели ряд виховних годин на тему «Життя у кожній краплині». Учням подано матеріал про загальні поняття води, її природні види, користь та цінність на сьогоднішній день. Працівники водоканалу закликали дітей дотримуватись елементарних правил користування системою водовідведення, а також навчили юних споживачів основним поняттям щодо заощадження питної води в умовах щоденного використання. Для мотивації та заохочення до активної роботи проводились цікаві досліди з водою та конкурси на спритність з символічними призами від підприємства. Івано-Франківський Водоекотехпром висловлює подяку учням та педагогічним колективам шкіл, що долучились за високу активність у спільній роботі та підтримку у проведенні навчальної презентації. 
Принагідно вітаємо всіх випускників, вчителів, школярів та батьків з Днем останнього дзвоника! Бажаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення! Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

Детальніше >>>

2015-05-22

Підведено підсумки конкурсу "Вода - це життя"

Тернопільське обласне управління водних ресурсів підвело підсумки конкурсу на найкращу творчу роботу (твір, вірш, флешмоб, фото, тощо) «Вода – це життя», який було оголошено в рамках відзначення 22 березня 2015 року Всесвітнього Дня води.

Детальніше >>>