Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»
  1. Статут Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "Укрводоканалекологія"
  2. ПОЛОЖЕННЯ про членство в Українській асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "Укрводоканалекологія"
  3. ПОЛОЖЕННЯ про членські внески та порядок їх сплати
  4. ПОЛОЖЕННЯ про щорічний конкурс на краще підприємство водопровідно-каналізаційного господарства України - учасника Української асоціації "Укрводоканалекологія"
  5. ПОЛОЖЕННЯ про Робочі групи Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "Укрводоканалекологія"
  6. Документи на участь в Українській асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"
  7. План роботи Української асоціації водопровідно - каналізаційних підприємств «Укрводоканалекологія» на 2015 рік
  8. ПОЛОЖЕННЯ про заохочувальні відзнаки Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "Укрводоканалекологія"
  9. ПОЛОЖЕННЯ про щорічний всеукраїнський турнір з міні-футболу серед команд підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України
  10. Положення про Всеукраїнський творчий конкурс учнівської молоді «ПОДОРОЖ У СВІТ ВОДИ», що проводиться Українською асоціацією підприємств одопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»