Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»
 1. Статут Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "Укрводоканалекологія"
 2. ПОЛОЖЕННЯ про членство в Українській асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "Укрводоканалекологія"
 3. ПОЛОЖЕННЯ про членські внески та порядок їх сплати
 4. ПОЛОЖЕННЯ про щорічний конкурс на краще підприємство водопровідно-каналізаційного господарства України - учасника Української асоціації "Укрводоканалекологія"
 5. ПОЛОЖЕННЯ про Робочі групи Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "Укрводоканалекологія"
 6. Документи на участь в Українській асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"
 7. ПОЛОЖЕННЯ про заохочувальні відзнаки Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "Укрводоканалекологія"
 8. ПОЛОЖЕННЯ про щорічний всеукраїнський турнір з міні-футболу серед команд підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України
 9. Положення про Всеукраїнський творчий конкурс учнівської молоді «ПОДОРОЖ У СВІТ ВОДИ», що проводиться Українською асоціацією підприємств одопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»
 10. Положення про Ревізійну комісію Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"
 11. Положення про Загальні збори учасників Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"
 12. ПОЛОЖЕННЯ про Раду Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "Укрводоканалекологія"
 13. Рішення про внесення до Реєстру неприбуткових організацій та установ