16 червня відбувся онлайн семінар щодо діяльності Міжнародного Комітету Червоного Хреста та перспективах співпраці в рамках Меморандуму про співпрацю, який був підписаний між МКЧХ та Асоціацією водоканалів України на минулому тижні.  На семінарі були присутні біля сотні фахівців водоканалів України та бізнес-структур, що працюють в галузі

Зустріч відкрив директор Асоціації Укрводоканалекологія Олександр Шкінь, який подякував від імені усіх водоканалів України за ту  допомогу, яку Міжнародний Комітет Червоного Хреста вже надав і продовжує надавати водопровідно-каналізаційній галузі для відбудови інфраструктури, що була зруйнована та продовжує руйнуватися під час військових дій, зокрема по відновлення водопостачання в м. Ірпінь.

Свою презентацію Бенджамін Мун, заступник координатора Інженерно-технічного відділу Міжнародного Комітету Червоного Хреста, розпочав з того, що зараз, під час військових дій в Україні, дякуючи плідній співпраці з Асоціацією Укрводоканалекологія, діяльність МКЧХ значно масштабувалася та поширилася на усю країну, але є бажання робити ще більше і краще.

В своїй презентації Бенджамін Мун зупинився на викликах, з якими вони стикнулися, на обмеженнях та умовах роботи. Головна мета цієї зустрічі зробити все можливе, щоб краще розуміти один одного та знаходити більш вдалі шляхи для сумісної роботи.

Пан Бенджамін звернув увагу присутніх, що Міжнародний Червоний Хрест має 160 річну історію та головною метою має захист життя та гідності жертв збройних конфліктів та надання їм допомоги. Він також розповів про широкомасштабну підтримку усіх, хто потребує допомоги по всьому світу, зупинився на переліку видів допомоги, яку оказують постраждалому населенню, поділився планами на найближчий період, які має інженерно-технічний відділ, який він представляє та відповів на питання.