Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі другої Міжнародної науково-технічної конференції «Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі другої Міжнародної науково-технічної конференції

Зареєструватися

Завдяки швидкому розвитку технологій у виробництві, з’являються все нові і нові сучасні матеріали які дають змогу більш ефективно вирішувати проблемі питання в будівельної галузі. І конференція є унікальними майданчиками для спілкування, обміном досвіду застосування нових технологій та матеріалів.

Більшість споруд спеціального призначення в Україні були збудовані за часів Радянського союзу, які в результаті багаторічної експлуатації морально і фізично зношені. Адже під час проектування цих об’єктів не була врахована можлива динаміка збільшення навантаження. Також Довгий час об’єкти (споруди) не мали належного технічного своєчасного обслуговування. В Україні переважна більшість об’єктів потребують ремонту (як часткового так і капітального).

Конференція сфокусована на обговорення питаннь вирішення проблем ремонту, підсилення, захисту від води об’єктів інфраструктури країни які потребують посиленої уваги. А саме мости, тунелі, підпірні стіни, дамби, шахти, об’єкти атомної енергетики. На конференції представники відомих компаній технологій захисту та відновлення поділяться своїм досвідом щодо ремонту, реконструкції, підсилення, захисту від води об’єктів та споруд.

В конференції приймуть участь представники відомих компаній які поділяться своїм досвідом застосування технологій захисту та відновлення ремонту, реконструкції, підсилення, гідроізоляції, захисту від води об’єктів та споруд спеціального призначення підвищеної надійності.

Мета Конференції: Акумулювати найкращий міжнародний і український досвід вирішення проблеми ремонту, підсилення та укріплення, а також захисту від води об’єктів інфраструктури країни які потребують посиленої уваги. А саме мости, шляхопроводи, тунелі, підпірні стіни, дамби, шахти, об’єкти атомної енергетики.

Набуті знання  дадуть можливість фаховим спеціалістам вибрати  потрібний матеріал та виконати технологічно правильно роботи, що зміцнить конструктив та подовжить термін експлуатації споруд.

Відвідування конференції безкоштовне!

З питань рекламної участі: (роздача рекламних матеріалів, банер компанії, виступ) в конференції звертайтеся: (098) 300 0 310 Віталій.

Також на цьому номері встановлені месенджери: WhatsApps, Viber, Telegram.

Дата проведення конференції: 18,19 лютого 2020 року.

Сайт: http://waterproofing.com.ua/

Реєстрація: https://kievbuild.ite-excellence.com/uk-UA/get-e-ticket-part.aspx#personal

Фейсбук: https://www.facebook.com/gidroconference

Бажаючих взяти участь у конференції необхідно заповнити форму заявки на участь у конференції.

Після заповнення форми Вам буде надіслано запрошення.

Конференція буде проходити в рамках виставки KyivBuild 2020.

Місце проведення: Міжнародний виставкови центр (МВЦ) Броварський проспект, 15, Київ.

Дата проведення конференції: 18  лютого 2020 року.

В разі виникнення будь яких питань телефонуйте (098) 300 0 310 Віталій. Також на цьому номері месенджери: WhatsApps, Viber, Telegram