На виконання ЗУ “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” та ЗУ “Про житлово-комунальні послуги” Асоціація “Укрводоканалекологія” проводить регіональні форуми для розгляду можливостей впровадження нових вимог законодавства операторами зовнішніх мереж у відносинах зі споживачами.

19 липня у м. Суми відбувся Північний водний форум, основною темою якого була реалізація та виконання вимог Законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», «Про житлово-комунальні послуги».

Участь у заході прийняла народний депутат України Бабак А.В. (співавтор зазначених законів), Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України – Кругляк Е.Б, директор Департаменту економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону України Хоцянівська Н.В., керівники органів місцевого самоврядування  Сумської та сусідніх областей, керівники підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України, партнерські асоціації, науковці, бізнес.

В рамках форуму також було проведено навчальні семінари «Екологічна служба підприємства. Тенденції розвитку. Лабораторний контроль.» та «Технічна експлуатація обладнання водопостачання та водовідведення в сучасних умовах» для фахівців підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, з метою підвищення їх кваліфікації. Кожному учаснику семінарів було вручено сертифікат про проходження курсу.

У рамках заходу пройшла тематична виставка сучасного обладнання та технологій, під час якої представники підприємств виробників представили свої кращі розробки.

Дякуємо усім за участь!

Інформаційні матеріали:

Відео 1 про форум

Відео 2 про форум

Швець К.О._Шляхи врегулювання зі споживачами питань встановлення лічильників

Хоцянівська Н.В._Економіка та тарифна політика в умовах законодавчих змін

Колесник О.Ю._Методика розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг

Бабій О.А._Порядок встановлення лічильників. Особливості та джерела фінансування