22 березня 2021 року з 11.00 до 13.00 відбудеться круглий стіл “Цінність води та її ціна”, присвячений Всесвітньому дню води.

Нинішній “Всесвітній День Води 2021” присвячено темі “Цінуючи воду! Valuing water!” й ставить за мету звернути увагу саме на цінність води, її значення для життя та благополуччя людини, суспільства і оточуючого природного середовища.

Нині вода знаходиться у великій небезпеці через ріст населення та потреб у сільському господарстві й промисловості, а також через зміни клімату. Особливої гостроти це питання набуло в умовах пандемії коронавірусної інфекції.

“Всесвітній День Води 2021” орієнтований на проведення відкритого діалогу щодо цінності води для людей, громади та держави. Адже забезпечення доступу до необхідної кількості належної якості води має бути пріоритетом для політиків та виконавців на всіх рівнях влади.

На жаль, поки що ми не вміємо цінувати те, що нам дано природою, в тому числі і воду, і власне здоров’я. Людство поки навчилося все виміряти лише за допомогою економічних інструментів, визначаючи ціну окремого ресурсу.

Під час події спікери розкажуть про те, що вже зроблено водоканалами України задля зменшення впливу та навантаження на довкілля.

Учасники:
Дмитро Новицький, президент Асоціації Укрводоканалекологія, генеральний директор ПрАТ “АК “Київводоканал”;
Олександр Попов, почесний президент Асоціації “Укрводоканалекологія”, директор Водно-інформаційного центру (Музей води);
Наталя Закорчевна, кандидат економічних наук, завідувачка кафедри водних екосистем та біоресурсів Державної екологічної академії Міндовкілля України;
Ірина Крилова, кандидат юридичних наук, докторант Національної академії державного управління при Президентові України, експерт з правових питань, питань механізмів державного регулювання сфери водопостачання та водовідведення;
Андрій Нікітін, віце президент Асоціації “Укрводоканалекологія”, директор КП “Житомирводоканал”;
Анатолій Сагач, директор КП “Міськводоканал” Сумської ради;
Роман Кімачук, генеральний директор КП Івано-Франківськ водоекотехпром;
Борис Дуденко, генеральний директор МКП “Миколаївводоканал”;
Антон Буяр, директор управління капітального будівництва ПрАТ “АК “Київводоканал”;
Вікторія Яковлєва, директор Асоціації “Укрводоканалекологія” з інформаційної політики, модератор заходу.
Круглий стіл буде транслюватися в Facebook за наступними посиланнями:
https://www.facebook.com/Ukrvodokanal
https://www.facebook.com/ukranews