Нинішній Всесвітній День Води 2021 було  присвячено темі «Цінуючи воду! Valuing water!» и ставив за мету привернення уваги суспільства саме на  цінність води, її важливість для життя та благополуччя людини, суспільства і оточуючого природного середовища. Забезпечення доступу до необхідної кількості належної якості води має бути пріоритетами політиків та виконавців на всіх рівнях влади. Особливої гостроти це питання набуло в умовах пандемії коронавірусної інфекції

На жаль, поки що ми не вміємо цінувати те, що нам дано природою, в тому числі і воду, власне здоров’я. Людство поки навчилося все виміряти лише за допомогою економічних інструментів, визначаючи ціну окремого ресурсу. На жаль, ми ще не усвідомлюємо собі справжню ціну на воду, але вважаємо за потрібне про це говорити.

Саме тому головні питання, що піднімалися, це – екологія, економіка та дієвість. Водоканали активно працюють у напрямку покращення якості питної води та зменшення свого впливу на довкілля.

У заході прийняли участь Дмитро Новицький, президент Асоціації Укрводоканалекологія, генеральний директор ПрАТ “АК “Київводокнал”

Олександр Попов, почесний Президент Асоціації  «Укрводоканалекологія, директор Водно-інформаційного центру (Музей води)

Наталя Закорчевна – кандидат економічних наук, завідувачка кафедри водних екосистем ті біоресурсів Державної екологічної академії Міндовкілля України.

Ірина Крилова – кандидат юридичних наук, докторант Національної академії державного управління при Президентові України, експерт з правових питань, питань механізмів державного регулювання сфери водопостачання та водовідведення.

Андрій Нікітін – віце президент Асоціації «Укрводоканалекологія», Директор КП «Житомирводоканал»

Борис Дуденко – генеральний директор МКП «Миколаївводоканал»

Антон БуярДиректор управління капітального будівництва ПрАТ “АК “Київводокнал”

Вікторія Яковлєва – директор Асоціації «Укрводоканалекологія» з інформаційної політики, модератор заходу. 

Відео за посиланням: https://fb.watch/4pojNR9Tkp/

Презентації:

Закорчевна Н. День води 2021 Укрводоканаоекологія

ОЦІНКА ВОДИ_Крилова І.І. 22.03.2021