Було розглянуто ряд питань.

1.  Стосовно ситуації з постачанням хлору було відмічено, що ситуація дещо стабілізувалась. З’явилась можливість поставок імпортного хлору (з Румунії, Угорщини). Але кількість його обмежена і без стабільної роботи заводу АТ «ДНІПРОАЗОТ» ніяк не обійтись. Тим, більше залишається проблема з гіпохлоритом натрію, якого використовується біля 800 тонн на місяць і довезти його в такій кількості із-за кордону не реально. Завод заявляє, що у нього дуже мало контрактів із підприємствами, це може знову привести найближчим часом до його зупинки. АТ «ДНІПРОАЗОТ» проявив ініціативу провести нараду на їх території з цього питання. Попередньо домовились
на 8 серпня, чекаємо офіційного запрошення заводу.

2. Обговорено проблемне питання по прийняттю нової редакції ДСанПіН 2.2.4-171-10, яка дозволить імплементувати українське законодавство до Директиви 98/83/ ЄС та впровадити   індикаторні показники. Це частково допомогло б  вирішити проблему з забезпеченням показника  перманганатної окислюальності поверхневих джерел (особливо басейну

р. Дніпро). На жаль, відповідальність за цей документ лежить на Міністерстві охорони здоров’я,  а вони не збираються це робити. Хоча згідно до Угоди про Асоціацію з ЄС вони повинні були це зробити до кінця 2017 року, але строк їм перенесли. На сьогодні посилено «лобіюються» зміни до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» після прийняття якого взагалі практично вся вода централізованого водопостачання може перетворитись з питної в технічну.  Представники МОЗу вважають , що наші показники забруднень повинні бути значно менші, ніж в Європі, а яким чином це досягти, це їх не цікавить. Будемо звертатись до Мінрегіону та депутатів за підтримкою.
3. КП «Тернопільводоканал» піднімає питання про проведення  семінару по обміну досвідом щодо створенню кол-центрів. Начебто такий досвід є у Луцьку. Якщо вони згодяться на їх базі провести семінар, найближчим часом ми надішлемо запрошення.

4. Обговорювалось питання програми та проведення Екологічного форуму у Львові. Проект програми додається.

5. Обговорювалось питання проведення Міжнародного водного форуму у Яремче. Прийнято рішення  зайнятись його підготовкою та провести 23-24 січня 2019 року в готелі Карпатські Зорі.