Асоціація «Укрводоканалекологія» виступає координатором надання допомоги водоканалам, постраждалим внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС.

Формуються робочі групи та оперативні бригади, які доставляють допомогу в постраждалі населені пункти, зокрема до Херсона. Активно працює WASH Cluster Ukraine, який залучає допомогу донорів та гуманітарних організацій.

Також водоканали України спільними зусиллями збирають і передають колегам необхідне обладнання, будівельні матеріали, техніку. Західні водоканали виступають логістичними хабами для передачі допомоги з-за кордону. Так, наприклад, у Львові вже певний час функціонує гуманітарних хаб Water for Ukraine, який допомагає переправляти гуманітарну допомогу з Німеччини до водоканалів у прифронтових областях.

Асоціація «Укрводоканалекологія» з початку повномасштабного вторгнення активно співпрацює з міжнародними гуманітарними організаціями і виконує роль організатора та координатора для надання допомоги постраждалим водоканалам. У найважчі часи ми підтримали і продовжуємо підтримувати водопостачальні підприємства Миколаєва, Чернігова, Сум; Донецької, Херсонської, Запорізької та Київської областей.

В єдності наша сила, разом ми все подолаємо і переможемо!