У Києві відбувся семінар «Допомога деокупованим та прифронтовим водоканалам. Проблеми, які вирішилися, і над якими ще потрібно працювати», організований Асоціацією «Укрводоканалекологія» та WASH Cluster UKRAINE.
Метою заходу був обмін досвідом, принципами роботи та проблемами, які виникають на деокупованих та прифронтових територіях в розрізі сталого питного водопостачання та водовідведення. Участь взяли представники водоканалів, що знаходяться на деокупованих, прифронтових територіях, та які постраждали внаслідок підриву Каховської греблі. Також були запрошені представники гуманітарних організацій, зокрема UNICEF, IOM, ICRC, SDC, ACTED, Water Mission, People In Need тощо.
Під час зустрічі учасники обговорили загальну ситуацію в галузі та стратегію подальшої роботи: шляхи уникнення перебоїв у наданні послуг та відновлення безперебійності, фінансову стійкість, підвищення ефективності та напрямки співпраці з гуманітарними організаціями. Представники водоканалів поділилися своїм досвідом роботи з донорами, а гуманітарні місії представили плани на 2024 рік.