Сьогодні у Києві розпочалась 25-та ювілейна головна інженерна виставка України – Акватерм 2024.

В рамках виставки пройшов форум-практикум «Відбудова в дії: інженерно-технічні рішення для розвитку ЖКГ», метою якого є обмін досвідом та практичними кейсами відбудови між органами місцевого самоврядування задля відновлення та всебічного розвитку громад України, постраждалих внаслідок російської агресії.

На форумі були презентовані державні та міжнародні програми відбудови та модернізації об’єктів критичної інфраструктури та комунальних підприємств, розвитку постраждалих територій та демонстрація реалізованих проєктів відбудови громадами. Захід відвідали представники 45 громад, які приїхали щоб дізнатись про досвід колег та про шляхи до відновлення нормального життя.

Віце-президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Андрій Нікітін виступив модератором секції «Розвиток та реформування водопровідно-каналізаційної галузі в умовах війни», де своїм досвідом роботи поділились представники Житомирводоканалу, Луцькводоканалу, Миколаївводоканалу. Профільні експерти висвітлили такі теми: відновлення критичної інфраструктури біля лінії фронту, проєкти реконструкції та розвитку галузі водопостачання та водовідведення, енергоефективність та енергозбереження у галузі, якість питної води в умовах війни.