12-13 вересня 2019

Стадіон ARENA LVIV, Львів, вул.Стрийська, 199

Організатор: Асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» за участю Мінрегіону, Мінприроди, Держводагентства.

Для кого?

Аудиторія форуму — це люди, які формують і впливають на водну політику країни у 21-му столітті: урядовці, керівники водопостачальних підприємств, фінансисти, інженерні, проектні й будівельні компанії, виробники й постачальники обладнання та технологій, представники промисловості, науковці та екологи.

Про що?

Протягом двох днів екофоруму ми поговоримо про національні цільові показники та індикатори до Протоколу по воді та здоров’ю, сфокусуємося на досягненнях та проблемах сектору управління водними ресурсами, обміняємося досвідом вирішення проблеми промислового забруднення водних об’єктів України, також поговоримо про інструменти та можливості системних екологічно безпечних інвестицій, підвищення ефективності використання коштів, створення кращих структур управління та інституцій, формування сприятливого середовища, взаємної відповідальності між зацікавленими сторонами.

Під час форуму відбудеться виставка, до якої традиційно долучаються компанії, виробники і постачальники технології та обладнання для очищення питної води, стічних вод, переробки та сортування відходів, засоби автоматизації технологічних процесів, збереження енергетичних ресурсів, транспортування води, новітніх екологічних рішень для промисловості та домогосподарств.

Водночас ми багато спілкуватимемось, дискутуватимемо, знайомитимемось і розважатимемось.

І пам’ятайте, що LEF – це не просто добра традиція.

LEF – це якісні знання, неординарний досвід та чудове місце для продуктивних знайомств. Львів у вересні чудовий – тож скористайтесь нагодою і подаруйте собі два дні перезавантаження!

Реєстрація відкрита.

Важливо!

Участь у форумі є платною для представників комунальних підприємств та бізнес-компаній, і безкоштовною – для державних структур, громадських та наукових організацій.

Платна участь дає змогу команді форуму забезпечити якісний технічний та організаційний супровід події. У вартість квитка Стандарт включено видатки на кейтерінг під час форуму, у вартість квитка Преміум включена участь у офіційній  вечірці 12 вересня, яка відбудеться у комплексі «Park. Art of Rest», кількість місць у залі обмежена.

Більше інформації на офіційному сайті форуму

До зустрічі на 5 Lviv Eco Forum!