Президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Дмитро Новицький взяв участь у ІІІ Форумі відбудови України «Інтеграція – Економіка – Партнерство», співорганізатором якого є Польська Агенція Інвестицій та Торгівлі.

В рамках Форуму, який відкрили Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук та Міністр Розвитку і Технологій Республіки Польща Кшиштоф Пашик, було проведено 4 тематичні сесії:

  • Євроінтеграція як шлях до модернізації та відбудови України;
  • Відновлення інфраструктури України – галузевий потенціал співпраці;
  • Інструменти для фінансування відбудови та залучення інвестицій в Україні;
  • Місцевий та регіональний виміри відбудови України.

Дмитро Новицький під час свого виступу розповів про встановлення довгострокових партнерських відносин між українськими та польськими компаніями у водопровідній галузі, спільну роботу над проєктами з відновлення та розвитку водопровідної інфраструктури. Він детально окреслив виклики для українських водоканалів та можливості співпраці з польським бізнесом.

«Польща – наш надійний друг і партнер. Польща стоїть поруч з Україною у складні часи, і ми вдячні за їхню підтримку. Ми працюємо над встановленням довгострокових відносин з польськими компаніями. З початку війни ми отримали значну технічну підтримку, включаючи мотопомпи, насоси, труби та електричні кабелі. Ця допомога є неоціненною в нашій боротьбі та відновленні», – зазначив Дмитро Новицький.