На минулому тижні Асоціація Укрводоканалекологія провела відео конференцію де піднімалися проблемні питання приєднання нових водопровідно-каналізаційних мереж до існуючих.

В конференції прийняли участь представники Верховної Ради, Асоціації міст, ПрАТ «АК «Київводоканал», КП «Харківводоканал», Інфоксводоканал м. Одеса та КП «Тернопільводоканал».

В ході обговорення було прийняте рішення взяти за основу концепцію відповідно до якої запроваджується вартість приєднання як   фіксованої плати за одиницю потужності та плату за лінійну частину відповідно до ПКД.

Процедура надання технічних даних не має містити ознак дозвільної процедури та бути максимально зручною для забудовників. 

Також вирішили паралельно проводити роботу щодо аналізу та узгодження термінології та методики визначення вартості приєднання, врегулювання майнових та земельних питань, які необхідно розглянути окремими блоками.

На наступній відео конференції, яка призначена на 23 квітня розглядатимуться склад та зміст технічних умов та можливі варіанти отримання зазначеної інформації забудовниками в найменш обтяжливий спосіб.

З метою забезпечення ефективного проведення наступної наради учасники готують необхідні інформаційно-аналітичні матеріали.