Асоціація «Укрводоканалекологія» щиро дякує нашим польським колегам, а саме комунальному підприємству міста Рибнік, міській раді та меру міста Рибнік пану Пьотру Кучера (Сілезьке воєводство), а також активістам та мешканцям міста Краків (Малопольське воєводство) за допомогу КП«Ірпіньводоканал», якому було подаровано вкрай необхідний вантажний автомобіль JELCZ обладнаний ємностями для перевозки та роздачі води.
Сам автомобіль по ініціативі мера подарувало комунальне підприємство міста Рибнік, а ємності для води закупили за кошти, зібрані ініціативною групою міста Кракова в рамках започаткованої акції “Вода для України” для допомоги українським громадам, що постраждали від воєнних дій. Дякуємо також депутату міськради Кракова Лукашу Вантуху (Łukasz Wantuch) і краківському активісту Анджею Гулі (Andrzej Guła) за організацію процесу та вирішення численних логістичних питань.
Злагоджена, якісна та своєчасна допомога дозволить якомога швидше відновити та налагодити нормальне життя у постраждалих районах України, зокрема Ірпені.
Висловлюємо віру в подальшу плідну та взаємовигідну співпрацю.