Рік, що минає, був дуже складним та сповненим трагічних подій. Але розгубленість та приголомшеність перших днів війни змінились непохитністю, згуртованістю, взаємодопомогою.

Під час війни першочерговим завданням перед водопостачальними підприємствами і Асоціацією «Укрводоканалекологія» стало за будь-яких умов підтримувати роботу по забезпеченню населення питною водою, а також оперативно відновлювати водопостачання та водовідведення у населених пунктах зі зруйнованою інфраструктурою. Для цього Асоціація активно взялася за налагодженням зв’язків з міжнародними партнерами, гуманітарними та благодійними місіями. Адже ефективно відновлювати роботу водопостачальних підприємств в умовах війни було б неможливо без підтримки потужних міжнародних організацій, в першу чергу, таких як ЮНІСЕФ та МКЧХ.

Вже є багато прикладів нашої співпраці, результатом якої стало відновлення водопостачання та відбудова водопровідно-каналізаційної інфраструктури у  містах, що постраждали від ворожих атак. Це Харків, Чернігів, Миколаїв, Суми, Херсон, в також передмістя Києва – Ірпінь, Буча, Бородянка.

Для оперативної комунікації та зміцнення координації між водоканалами та донорськими організаціями була створена Група по управлінню  та інформації (СУІ УВкЕ). Завдяки цьому полегшуються процеси взаємодії та прискорюється терміновий ремонт систем водопостачання та каналізації, пошкоджених в результаті бойових дій.

Попереду ще багато роботи, але в новий рік ми йдемо з впевненістю у підтримці всього цивілізованого світу та з вірою в перемогу. Щиро дякуємо всім, хто нам допомагає!

Хай новий рік несе  мир, злагоду, щирі почуття, тільки  гарні новини, сили для подальшої плідної праці!