Асоціація «Укрводоканалекологія» вкрай занепокоєна ситуацією, що склалася довкола Аульської хлорпереливної станції. Нещодавно стало відомо, що на звернення АТ «Дніпроазот» на сесії Дніпропетровської обласної ради було прийняте рішення про включення до плану приватизації та продаж шляхом аукціону цього цілісного майнового комплексу.

Вважаємо, що приватизація Аульської хлорпереливної станції  призведе до повної монополізації ринку рідкого хлору та у разі зупинки АТ «Дніпроазот», як це було в минулому році, поставить під загрозу водопостачання більшості міст України.

Єдиним виробником хлору в Україні є АТ «Дніпроазот – багатопрофільне хімічне підприємство. Частково альтернативу монопольному положенню АТ «Дніпроазот» створювала Аульська хлорпереливна станція, яка здійснювала поставки рідкого хлору як виробництва АТ «Дніпроазот», так і від закордонних постачальників, маючи в своєму розпорядженні необхідне обладнання, якого немає більш ні в кого в Україні.

Президентом Асоціації «Укрводоканалекологія» Дмитром Новицьким було направлено листи Прем`єр-міністру України В.Б. Гройсману та в Антимонопольний комітет України з проханням втрутитись в процес приватизації Аульської  хлорпереливної станції та не допустити повну монополізацію ринку рідкого хлору.