10 лютого 2021 р. на 69-му році життя помер Валерій Анатолійович Кравченко, директор Державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства». Життя Валерія Анатолійовича перервав COVID-19.

Валерій Анатолійович народився 20 грудня 1951 р. у м. Столін (Республіка Білорусь), навчався у Брестському інженерно-будівельному інституті, після закінчення якого з 1973 року все життя працював у «Науково-дослідному та конструкторсько-технологічному інституті міського господарства», де протягом 48 років віддавав свої знання і енергію для розвитку сфери житлово-комунального господарства України. У 1989 р. здобув ступінь кандидата технічних наук. Багато років був членом Асоціації «Укрводоканалекологія».

З 2006 року незмінно займав посаду директора ДП «НДКТІ МГ». Валерій Анатолійович був членом Академії будівництва України, членом Інженерної Академії України, Науково-технічної ради Мінрегіону України. Неодноразово нагороджений почесними грамотами Кабінету Міністрів України, Мінрегіону України, подякою міського голови за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм. У 2013 р. був переможцем конкурсу «Інженер року у сфері житлово-комунального господарства України» в номінації «Інженер року у галузі водопостачання та водовідведення».

Під керівництвом Валерія Анатолійовича проведено 7 Міжнародних конгресів та Технічних виставок «ЕТЕВК» – найбільш авторитетного форуму країни в сфері водопровідно-каналізаційного господарства.

Валерій Анатолійович зробив вагомий вклад у розвиток комунального господарства, науки про воду, розвиток інституту та виховання молодих науковців.

Пам’ять про Валерія Анатолійовича – керівника, науковця та Людини з великої літери – завжди житиме у наших серцях. Асоціація «Укрводоканалекологія» висловлює щире співчуття його рідним та близьким.