В рамках співробітництва Асоціації «Укрводоканалекологія» та галузевих Асоціацій Словаччини відбулась зустріч по забезпеченню Херсонського водоканалу грантовою підтримкою на оснащення водозабору установкою по виробництву гіпохлориту натрію.  

Між Асоціаціями був підписаний договір про підтримку проекту експертами Словаччини та України. За рахунок грантового фонду міністерства економіки в рамках угоди про Асоціацією з країнами ЄС Словацька сторона виділяє на проєкт 100 тисяч євро шляхом постачання обладнання компанії  по виробництву гіпохлориту натрію. Міська рада співфінансує проект у сумі  20 тисяч євро, які знадобляться для покриття всіх витрат. 

Зустріч проходила за участю міського голови, фахівців міської ради, експертів, проектантів та постачальників обладнання. Учасники зустрічі оглянули водозабір, де буде встановлений генератор гіпохлориту та обговорили деталі співпраці.

В разі успішної реалізації проекту представники асоціації Словаччини розглядатимуть можливість подальшої співпраці і участі в екологічних проектах українських колег.