В ПрАТ АК Київводоканал відбулася чергова зустріч з представниками міжнародної консалтингової компанії Дреберіс (Німеччина). Захід був присвячений обговоренню стратегії розвитку Асоціації «Укрводоканалекологія» та мастер-плану «Навчання і підвищення кваліфікації у водному секторі України».

Зустрічі та навчальні семінари з Дреберіс вже стали традиційними для Укрводоканалекології.

«Дуже приємно приїхати до Києва, але влітку особливо. Ми раді мати можливість детальніше обговорити те, про що ми вже говорили в січні і лютому. Останні два місяці ми (Дреберіс – ред) мали дискусію щодо стратегії розвитку Укрводоканалекології. Також ми підготували чорновик мастер-плану по підвищенню кваліфікації працівників. Крім того, ми поговоримо про цілком конкретні семінари, які заплановані на осінь», – сказав на початку зустрічі директор Дреберіс Маркус Райхель.

В свою чергу Президент Асоціації «Укрводоканалекологія» –  Дмитро Новицький зазначив, що стратегія, яка буде напрацьована під час зустрічі з Дреберіс, обов’язково отримає подальший розвиток.

«У нас вже започатковані процеси навчання фахівців підприємств-учасників Асоціації. Ми провели перший цикл таких навчань. Для цього було організовано два заходи. Перший був присвячений процесам підготовки води і її якості. Другий навчальний захід – змінам в законодавстві, які зараз відбуваються в Україні.

Та стратегія, яку ми напрацюємо в системі навчання, буде імплементована в подальших наших кроках. Наприклад, в рамках Львівського екологічного форуму, який ми плануємо провести у вересні, окремий блок буде присвячений питанням навчання і підготовки кадрів у справі очистки стоків», – зазначив Новицький.

«Спільними зусиллями ми зможемо створити ту модель, яка буде оптимальною для наших працівників», – підсумував Новицький, звертаючись до німецьких колег.