🔰Київ
Завершені роботи із заміни 40 метрів трубопроводу: двох ділянок по 20 метрів та діаметром 160 мм. Мережа вже введена в експлуатацію, виконується благоустрій. Це тільки один з багатьох видів робіт, які щодня виконують у столиці аварійні бригади на водопровідних мережах.

🔰Харків
Бригадами аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» усунуто вісім пошкоджень на міських трубопроводах холодного водопостачання. Паралельно було відремонтовано та упорядковано 10 оглядових колодязів.

🔰Миколаїв
Всі структурні підрозділи підприємства на своїх робочих місцях та продовжують забезпечувати городян водопостачанням та водовідведенням. Підстав для хвилювань щодо відключення води немає.

🔰Полтава
Міський водоканал продовжує виконувати свою роботу та забезпечувати місто питною водою у повному обсязі. Фахівці підприємства роблять все, щоб надавати споживачам послуги водопостачання і водовідведення належної якості.

🔰Суми
Водоканал безкоштовно отримав енергозберігаюче насосне обладнання від німецького виробника. У воєнний час служби водоканалу працюють у посиленому режимі для підтримки безперебійної роботи складного інженерного комплексу мереж та споруд, то така допомога є неоціненною. Отримані сучасні насоси забезпечать не лише стабільну роботу об’єктів водопостачання, а й раціональні техніко-економічні режими роботи.

🔰Чернігів
Каналізація в місті не працює. Централізоване водопостачання через постійні обстріли відновити не вдається. Проте комунальники облаштовують вуличні туалети та цілодобово підвозять питну воду для жителів міста.

🇺🇦Працюємо для вас з вірою у перемогу!