🔰Київ
Підприємство забезпечено реагентами для знезараження води в повному обсязі. Відхилень за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками у водопровідній воді немає, якість води відповідає чинним Державним санітарним правилам і нормам ДСанПіН.

🔰Бородянка
Київводоканал допомагає відновити роботу головної каналізаційної насосної станції міста. Для відкачування затоплених приміщень станції та підвідних колекторів відправлено кваліфікованих працівників, 4 асенізаційні машини та 2 гідравлічні насоси. Роботи ще тривають, адже необхідно відкачати понад 3000 м3 стоків.

🔰Ірпінь
Тривають роботи по прокладанню водогону Ірпіня зі столиці. У цьому допомагають фахівці “Київводоканал”.

🔰Миколаїв
Підприємство проводить планові регламентні роботи, під час виконання яких виникли паралельно інші технічні проблеми. Насоси переводяться на резервну лінію електропостачання. Жителі деяких районів міста більше доби без води.

🔰Чернігів
Комунальне підприємство отримала від компанії Cullen International (Бельгія) вкрай потрібний для водозабезпечення населення електричний генератор, який вже доставлений в місто.

🔰Рівне
Працівники «Рівнеоблводоканалу» долучилися до щорічної загальноміської толоки. Цього разу прибрали правий берег річки Устя.

🇺🇦Працюємо для вас з вірою у перемогу!