🔰Київ
Фахівці «Київводоканалу» працюють над забезпеченням стабільного водопостачання та водовідведення міста. В тому числі усуваються пориви і витоки, ліквідуються затори каналізації. Спеціалісти продовжують надавати консультації споживачам через дистанційні сервіси.

🔰Миколаїв
Після ранкового артобстрілу міста були перебої з електропостачанням на одній з насосних станцій. Жителі мікрорайону Водопій залишились без водопостачання до відновлення електроенергії. Протягом дня усувались наслідки обстрілів, були точково відключення води для проведення ремонту.

🔰Чернігів
Не зважаючи на значні руйнування будівель під час авіаударів, «Чернігівводоканал» відновив подачу води у місті. Через значну кількість поривів та витоків, тиск в мережі не завжди достатній. Станом на 13:00 близько 0,9 атм. Чернігівводоканал працює над усуненням пошкоджень. Містянам рекомендується робити запаси води та допомагати зробити запаси мешканцям домівок, в яких не має води.

🔰Суми
Місто під постійними обстрілами, але аварійні бригади працюють цілодобово, навіть ризикуючи власною безпекою. Сумчани у соцмережах дякують їм за оперативність.

🔰Харків
Станом на ранок, 13 березня, всі Комплекси КП «Харківводоканал» працюють у штатному режимі, водопостачання всіх районів міста здійснюється планово. Водовідведення здійснюється без затримок, система повністю під контролем. Комплекс по перекачуванню стічних вод та всі насосні перекачуючі станції функціонують та сповна виконують виробничі завдання.
Аварійники відновили подачу води у Холодногірському, Київському, Шевченківському, Основ’янському та Слобідському районах міста. В ході ремонтних робіт, де потрібно, ремонтували оглядові колодязі. Наразі налагоджують зовнішні мережі водопостачання у Холодногірському, Слобідському, Шевченківському та Київському районах міста.
Всі служби підприємства на місцях та працюють.

🔰Херсон
Вода жителям міста подається цілодобово. Підприємство звертається до абонентів з проханням не забувати сплачувати за послуги водопостачання та водовідведення.

🔰Хмельницький
Робота МКП «Хмельницькводоканал», як і раніше, сконцентрована на забезпеченні безперебійного водопостачання та водовідведення міста.

🔰Одеса
Водоканал працює у штатному режимі. Підприємство не тільки забезпечує місто питною водою, але й допомагає теробороні і підрозділам Збройних сил України вантажними автомобілями та піском.