🔰Київ
Підприємство забезпечене реагентами для знезараження води в повному обсязі. Всі процеси з водопідготовки здійснюються в установленому порядку, всі водопровідні споруди працюють в штатному режимі.
🔰Бородянка
Фахівці Київводоканалу завершили роботи на головній каналізаційній насосній станції у Бородянці. З приміщення станції повністю відкачали понад 7000 м3 стічних вод та встановили пневматичну заглушку в підвідній мережі діаметром 500мм.
🔰Ірпінь
Завдяки Товариству Червоного Хреста для водоканалу вже доставлені екскаватори. Фахівці КП “Житомирводоканал” проводять роботи зі встановлення 3-х водопровідних колодязів і з’єднання новопрокладеного трубопроводу з уже існуючим. В роботах задіяно 4 одиниці спецтехніки підприємства.
🔰Миколаїв
В місті відсутнє централізоване водопостачання через пошкодження окупантами водогону. Ремонтні роботи триватимуть невизначений час. Підприємство організовує забезпечення лікарень, захисників та городян водою.
🔰Рівне
Більше тридцяти пластикових бочок різної ємності, починаючи від 50 і закінчуючи 3000 літрів, закупило підприємство на випадок виникнення в місті аварійних ситуацій.
🔰Суми
Для колективу підприємства військовий медик провів заняття з надання першої домедичної допомоги в умовах бойових дій. Фахівці вдосконалили навички надання само- та взаємодопомоги при пораненнях, травмах, ураженнях, отриманих унаслідок пожеж, артилерійських обстрілів та ракетних ударів.
🇺🇦Працюємо для вас з вірою у перемогу!