🔰 Київ
Фахівці компанії допомагали у гасінні пожежі, яка виникла внаслідок потрапляння снаряду у житловий будинок на Оболоні. Київводоканал відповідає за роботу пожежних гідрантів, тому бригада оперативно виїхала на місце для забезпечення безперервної подачі води та належного тиску в мережі.

🔰 Запоріжжя
В результаті обстрілу окупаційними військами очисних споруд Василівського експлуатаційного цеху (с. Верхня Криниця), зруйновано декілька важливих об’єктів. Знищена адміністративна будівля, пошкоджена лінія електроживлення. Критично постраждала будівля каналізаційної насосної станції №1, що подає стічні води м. Василівка на очисні споруди каналізації. Навіть у разі відновлення живлення функціонування очисних споруд неможливе. Каналізаційна насосна станція №1 потребує капітального відновлення споруд. Зворотні води з міста зараз потрапляють до р. Дніпро без будь якого очищення.

🔰 Миколаїв
Внаслідок ранкових обстрілів по всьому місту перебої з електропостачанням. Вода була лише в квартирах нижніх поверхів будинків міста. З проведенням ремонтних робіт водопостачання нормалізується. Жителі мікрорайону Варварівка мають можливість поповнювати свої запаси за допомогою пожежних гідрантів.

🔰 Чернігів
В результаті авіа нальоту зруйнована одна із насосних станцій та 4 людини загинуло. Централізоване водопостачання в місто частково відновлено. Попри всі наявні проблеми підприємство підтримує тиск води в мережі на рівні 0,7атм. Вода має бути на рівні 1-2 поверхів будинків. Співробітники докладають зусиль для запуску резервних джерел водопостачання та просять повідомляти про пориви мереж та витоки води.

🔰 Харків
Аварійники проводять відновлювальні роботи в Індустріальному, Основ’янському, Київському, Шевченківському районах та завершують роботи по ліквідації суттєвого пориву водоводу в Холодногірському районі. Водовідведення міста теж здійснюється без затримок, система повністю контрольована.

🔰 Коростень
На мережах водопроводу ідуть відновлювальні роботи.

🔰 Біла Церква
Всі служби продовжують працювати в штатному режимі. Ситуація з водопостачанням та водовідведенням в місті контрольована. На даний час усіма дезінфектантами та матеріалами забезпечені.

🔰 Львів
Львівводоканал ретельно контролює якість питної води централізованої системи водопостачання міста на всіх етапах її водопідготовки та на виході з очисних водопровідних споруд. Відхилень за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками у водопровідній воді немає.

🔰 Херсон
Внаслідок аварійного знеструмлення НСВ-4 були тимчасові перебої у водопостачанні Таврійського мікрорайону. Електропостачання відновлене. Перевіряється робота насосних станцій 3-го підйому.