🔰 Київ
Відхилень за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками у водопровідній воді немає, якість води відповідає чинним Державним санітарним правилам і нормам ДСанПіН.
Фахівці компанії забезпечували роботу пожежних гідрантів у Святошинському районі, де виникла пожежа внаслідок ворожого обстрілу житлового будинку.

🔰 Чернігів
Тиск води в мережі утримується на рівні 0,7 атм. Це максимальний тиск води, який можна забезпечити в теперішніх умовах з урахуванням руйнації об’єктів водопостачання міста. По різним районам міста Чернігова працюють точки роздачі води. Вода є на перших поверхах будинків.

🔰 Миколаїв
Після вилучення піротехніками вибухонебезпечних предметів, які пошкодили водопровідну мережу на вулиці 2-а Воєнна під час нещодавніх обстрілів, спеціалісти підприємства замінили 4 метри труби та відновили водопостачання.

🔰 Харків
Якість води у місті відповідає всім вимогам державних норм і стандартів. Проводяться необхідні ремонти на ділянках пошкоджених водоводів. Важливо, що при цих роботах харків’яни не відключаються від водопостачання.